Kantinecommissie
Het doel van de Kantinecommissie is om het supporters en andere bezoekers zo aangenaam mogelijk te maken bij een bezoek aan vv VEP op Sportpark CromWijck.
Uitgangspunt is dat de kantineactiviteiten aanvullend en ondersteunend zijn ten opzichte van de sportbeoefening en blijk geven van professionaliteit, gastvrijheid en klantgerichtheid.
Klik >>hier<< voor meer informatie over de kantinecommissie
Onderhoud- en schoonmaakcommissie
Het doel van de onderhouds- en schoonmaakcommissie van vv VEP is het op orde houden van de terreinen en opstallen op het VEP-gedeelte van Sportpark Cromwijck.
De commissie bestaat uit een vaste groep die zich bezighoudt met het schoonmaken van de kantine en kleedkamers na een voetbalweekend. Onderhoudswerkzaamheden wordt uitgevoerd in projectteam waarbij een berope op extra vrijwiliggers wordt gedaan
Klik >>hier<< voor meer informatie over de onderhoud en schoonmaakcommissie
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.