Wie is wie

Wie is wie

VEP geeft er de voorkeur aan dat er contact wordt gezocht via de mail. Bij spoed kan het eventueel vermelde telefoonnummer worden gebruikt. Dit moet dan wel een onderwerp betreffen waar de betreffende contactpersoon over gaat. 

Rol Contactpersoon Mailadres Telefoonnummer
Voorzitter Martijn Kemp voorzitter@vvvep.nl  
Penningmeester Rob Heijker penningmeester@vvvep.nl  
Secretaris Leo Thijsen secretaris@vvvep.nl 06 54 79 01 26
Bestuurslid Technische Zaken Frank Krom    
Bestuurslid Vrouwen- en meidenvoetbal Renske Vergeer    
Bestuurslid Jeugdzaken Martijn Kemp a.i.
vacature
jeugdbestuur@vvvep.nl  
Bestuurslid Activiteiten Luuk Janmaat activiteitencommissie@vvvep.nl  
Bestuurslid Commercie, PR en Sponsoring Robert van Oostwaard sponsorgroep@vvvep.nl  
Bestuurslid Algemene zaken Bob Thijsen algemenezaken@vvvep.nl   
Vrijwilligers Martijn Kemp vrijwilligers@vvvep.nl  
Vetrouwenspersoon vacature    
Financiële Administratie Marco Vergeer finadmin@vvvep.nl  
Wedstrijdsecretariaat Steven van Leeuwen wedstrijdsecretaris@vvvep.nl  
Selectie Heren  Frank Krom    
Selectie Vrouwen Frank Krom damesselectie@vvvep.nl   
G-voetbal Rens Goeting gvoetbal@vvvep.nl   
Organisatie VEP Zessendag Leo Thijsen a.i.
vacature
zessendag@vvvep.nl  
Kantinebeheer Ria van Mastwijk kantine@vvvep.nl   
Club van 100 Jan Kooijman clubvan100@vvvep.nl   
Administratie Algemeen Onno Kleinherenbrink    
Ledenadministratie Ed van der Quast ledenadministratie@vvvep.nl  06 20 71 11 04
Vrijwilligersadministratie Arno Lausegger a.i.
vacature
rooster@vvvep.nl  
Webredactie Arno Lausegger redactie@vvvep.nl  
Onderhoudsgroep Willem van der Bijl    
Coördinator Ukkies Arjan Rossewij ukkies@vvvep.nl  
Coördinator JO7 t/m JO10 Pim van der Kroft LC-JO9@vvvep.nl  
Coördinator JO11 t/m JO13 Arjan Rossewij LC-JO10@vvvep.nl  
Coördinator JO14 t/m JO17 vacature LC-JO13@vvvep.nl  
Coördinator JO18 t/m JO23 Jan van den Bosch LC-JO17@vvvep.nl  
Coördinator MO10 t/m MO20 Gerard Overbeek LC-meisjes@vvvep.nl  
Wedstrijdsecretariaat jeugd Frank van der Molen jeugdws@vvvep.nl  
Commissiediensten jeugd Carla van Geuns-van Galen commissiedienst@vvvep.nl  
Scheidsrechters jeugd Marlies van Galen jeugdscheidsrechters@vvvep.nl  
Veld- en kleedkamerzaken Theo Verschuur    
Werkgroep vrouwenvoetbal Renske Vergeer    
Kleding jeugd  Monique Peters kleding@vvvep.nl  
Materiaalbeheer jeugd Willem van der Bijl    
Stages vacature stage@vvvep.nl  
Jeugdtoernooien vacature toernooicommissie@vvvep.nl  

 

Wijzigingen graag doorgeven via secretaris@vvvep.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!