Wie is wie

Wie is wie

VEP geeft er de voorkeur aan dat er contact wordt gezocht via de mail. Bij spoed kan het eventueel vermelde telefoonnummer worden gebruikt. Dit moet dan wel een onderwerp betreffen waar de betreffende contactpersoon over gaat. 

Rol Contactpersoon Mailadres Telefoonnummer
Voorzitter Martijn Kemp voorzitter@vvvep.nl  
Penningmeester Frans Janmaat penningmeester@vvvep.nl  
Secretaris Leo Thijsen secretaris@vvvep.nl  
Financiële administratie Marco Vergeer finadmin@vvvep.nl  
Jeugdzaken Tim van der Vlugt jeugdbestuur@vvvep.nl  
Wedstrijdsecretariaat jeugd Susanne Rietveld jeugdws@vvvep.nl  
G-voetbal Rens Goeting gvoetbal@vvvep.nl   
Damesselectie Reinier van der Leij damesselectie@vvvep.nl   
Nevenactiviteiten Luuk Janmaat activiteitencommissie@vvvep.nl  
Zessendag Leo Thijsen a.i. zessendag@vvvep.nl  
Commercie, PR en Sponsoring Robert van Oostwaard sponsorgroep@vvvep.nl  
Personeelsbeleid Martijn Kemp vrijwilligers@vvvep.nl  
Wedstrijdsecretariaat Ed van der Quast wedstrijdsecretaris@vvvep.nl  06 2071 1104
Ledenadministratie Ed van der Quast ledenadministratie@vvvep.nl  
Vrijwilligersadministratie Arno Lausegger a.i. rooster@vvvep.nl  
Webredactie Arno Lausegger redactie@vvvep.nl  
Stage zaken Debby van der Werf stage@vvvep.nl  
Kleding  Monique Peters kleding@vvvep.nl  
Commissiediensten jeugd Carla van Geuns-van Galen commissiedienst@vvvep.nl  
Scheidsrechters jeugd Marlies van Galen jeugdscheidsrechters@vvvep.nl  
Ukkies Tak Cheung ukkies@vvvep.nl  
JO7 - JO9 Pim van der Kroft LC-JO9@vvvep.nl  
JO10 - JO12 Arjan Rossewij LC-JO10@vvvep.nl  
JO13 - JO15 Fred Emaus LC-JO13@vvvep.nl  
JO17 - JO19 Jan van den Bosch LC-JO17@vvvep.nl  
Meiden Gerard Overbeek LC-meisjes@vvvep.nl  
Jeugdtoernooien VACATURE toernooicommissie@vvvep.nl  
Kantinebeheer Ria van Mastwijk kantine@vvvep.nl   

 

Wijzigingen graag doorgeven via secretaris@vvvep.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!