• Piet Kroon

    Piet Kroon (14-5-1943) is de tweede doelman van VEP die in het betaalde voetbal  terecht kwam.  Hij debuteerde als 16-jarige in het eerste elftal van VEP en een seizoen later had hij na de winterstop een vaste plek onder de lat. In 1965 verhuisde hij naar Elinkwijk, toen uitkomend in de eerste divisie. Via de amateurs werd hij een jaar later opgenomen in de selectie. Door blessures en ziekte bleef zijn aandeel beperkt tot het B-elftal en een aantal optredens in het eerste elftal. In 1968 (na zijn terugkeer bij VEP) werd hij gedwongen een jaar te stoppen. Kroon sloot zijn loopbaan op 29-jarige leeftijd (zware blessure) af bij NSV, waar hij twee seizoenen speelde met Jan Schalkwijk  als trainer. Van 1984 t/m 1987 werd hij, als tweede oud-speler van VEP (na Schalkwijk), trainer bij de zwart-witten.