• Honk- en softbalvereniging Green Hearts, nu gevestigd in Linschoten, heeft de wens om te verhuizen naar Woerden. Green Hearts wil zich graag vestigen op sportpark Cromwijck waar zij gebruik willen gaan maken van de bestaande velden waar ook voetbalvereniging VEP en Woerdense Korfbalvereniging Reflex sporten. In juni 2017 hebben de besturen van Green Hearts, VEP, Reflex en gemeente Woerden gezamenlijk naar buiten gebracht dat zij een mogelijke samenwerking verder gaan verkennen om te komen tot gezamenlijk gebruik van de  sportterreinen van VEP en Reflex. Recent is gebleken dat besprekingen tussen Reflex en Green Hearts over o.a. het delen van de  accommodatie en velden op niets zijn uitgelopen.  De toegenomen druk op het veld van Reflex en de groei van het aantal leden van Reflex heeft mede geleid tot deze uitkomst. Als er zich in de toekomst nieuwe ontwikkelingen voordoen, staat de gemeente open om de mogelijkheden opnieuw met Green Hearts te verkennen.

    Het bestuur VV VEP