• VEP VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 13:00VEP VR1 - Hazerswoudse Boys VR1Sportpark Cromwijck
    8 feb. 14:30FC Oegstgeest VR1 - VEP VR1Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VEP VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1XerxesDZB VR132109367
    2Jodan Boys, de VR13201143116
    3VEP VR131117704
    4RVC '33 VR13003118-170

    Poulestanden VEP VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnvogels, fc VR21190247163127
    2Foreholte VR11082036162026
    3DWO VR11171325141122
    4FC Oegstgeest VR11063130141621
    5Quick Boys VR1105142219316
    6VEP VR11042437241314
    7Hazerswoudse Boys VR1113263332111
    8Forum Sport VR1113173645-910
    9Lugdunum VR191351224-126
    10VV Haastrecht VR181162052-324
    11Sportlust '46 VR1110292062-422
  • Trainer maandag/dinsdagTrainer woensdag/donderdagMaandagDinsdagVeldWoensdagDonderdagVeld
    Marcel RietveldMarcel Rietveld20:00-21:30320:00-21:303
  • Staf

    NaamFunctie
    Beijnes, AnoukTeammanager
    Beijnes, HansTeammanager
    Quast, Ed v.d.Teammanager
    Rietveld, MarcelTrainer/coach
    Zaplotynski, AlexTeammanager