• Sponsoring bij VEP

 • Sponsoring is belangrijk voor het voortbestaan van een sportvereniging. Ook voor voetbalverenging VEP geldt dit. Gelukkig weten wij dat er binnen het bedrijfsleven in Woerden - en daar buiten - veel draagvlak is voor onze voetbalvereniging. Mensen en bedrijven voelen zich verbonden met VEP en willen iets voor onze club betekenen. VEP is zeer geïnteresseerd in het aangaan van (langdurige) relaties met geïnteresseerde bedrijven. VEP wil een platform bieden aan bedrijven om elkaar te ontmoeten in een informele sportieve sfeer.

  Sponsor worden? ... Dat kan!!

  Een greep uit de mogelijkheden:
  - Shirt/tenue sponsoring
  - Bordsponsoring
  - Website
  - Sponsorwand / Lichtkrant
  - Etc...

  De website van VEP scoort op dit moment meer dan tweeduizend unieke bezoekers per week!

   

  Heeft u interesse?

  Stuur een mail naar sponsorgroep@vvvep.nl
  Wij gaan graag met u in gesprek!