• Programma

  • Thuis Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeldKLK VEPKLK GastenDetails
    24 nov.08:45VEP JO10-4 - Soccer Boys JO10-2Veld 3BKlk 5Klk 6
    24 nov.08:45VEP JO9-2 - Siveo '60 JO9-1Veld 5CKlk 7Klk 9
    24 nov.08:45VEP JO10-3 - Jodan Boys, de JO10-3Veld 3AKlk 5Klk 6
    24 nov.08:45VEP JO10-5 - Rohda '76 JO10-2Veld 3CKlk 8Klk 9
    24 nov.08:45VEP JO9-3M - Quick Boys JO9-8MVeld 5DKlk 1Klk 2
    24 nov.08:45VEP JO8-2 - Be Fair JO8-2Veld 3DKlk 7Klk 10
    24 nov.10:00VEP JO11-2 - Alphense Boys JO11-4Veld 3RKlk 7Klk 9
    24 nov.10:00VEP MO11-1 - Rohda '76 MO11-1Veld 2LKlk 3Klk 4
    24 nov.10:00VEP JO13-2 - Gouderak JO13-1Veld 1Klk 8Klk 10
    24 nov.10:00VEP JO12-1 - WDS JO12-1Veld 3LKlk 6Klk 5
    24 nov.11:15VEP G2 - Erasmus G1Veld 2RKlk 10Klk 9
    24 nov.11:15VEP G3 - Smitshoek G1Veld 2LKlk 7Klk 4
    24 nov.11:15VEP MO13-2 - Alphense Boys MO13-1Veld 1Klk 1Klk 2
    24 nov.11:15VEP JO15-2 - Jodan Boys, de JO15-6Veld 5Klk 6Klk 8
    24 nov.13:00VEP JO16-3 - Zevenhoven JO16-1Veld 5Klk 9Klk 10
    24 nov.13:00VEP JO19-2 - Alphense Boys JO19-4Veld 2Klk 6Klk 8
    24 nov.13:00VEP MO15-2 - Haastrecht MO15-1Veld 3Klk 3Klk 4
    24 nov.14:30VEP 2 - Alphia 2Veld 1Klk 5Klk 7
    24 nov.15:00VEP VR1 - SCH '44 VR1Veld 2Klk 1Klk 2
    24 nov.15:00VEP JO15-1 - Bergambacht JO15-1Veld 3Klk 9Klk 10
    25 nov.10:00VEP 4 - Woerden 1Veld 5Klk 7Klk 5
    25 nov.12:00VEP 2 - Warmunda, sv 3Veld 5Klk 2Klk 1
    25 nov.12:00VEP 6 - GSV 1veld 4 VEP
    25 nov.12:00VEP 5 - ESTO 5Veld 3Klk 4Klk 3
    25 nov.12:00VEP 8 - Cabauw 5Veld 1Klk 6Klk 8
  • Uit Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeldKLK GastenKLK VEPDetails
    24 nov.08:30Be Fair JO8-1 - VEP JO8-15B-links14Re13Re
    24 nov.08:30Olympia JO10-1 - VEP JO10-2veld 3
    24 nov.09:00Alphense Boys MO15-1 - VEP MO15-1veld 3K-15434
    24 nov.09:30LYRA JO12-2 - VEP JO12-2veld 8 (ALLEEN JO8& JO9!)
    24 nov.09:45Schoonhoven JO9-2 - VEP JO9-1veld 1
    24 nov.10:00Vlotbrug, fc G1 - VEP G11 (KG)98
    24 nov.10:00SVS MO13-1 - VEP MO13-1veld 2 licht--
    24 nov.10:15Bergambacht JO13-1 - VEP JO13-1veld 1
    24 nov.10:30RKDEO JO14-4 - VEP JO14-2veld 3
    24 nov.10:45Alphense Boys JO11-1 - VEP JO11-1350K-19K-20
    24 nov.11:00XerxesDZB JO8-3 - VEP JO8-3veld 1 licht
    24 nov.11:00Haastrecht JO11-2 - VEP JO11-3Veld 319
    24 nov.11:30Graaf W II VAC JO14-1 - VEP JO14-1veld 2 licht
    24 nov.11:30Excelsior R. JO10-1 - VEP JO10-1Veld 4 licht
    24 nov.12:00Siveo '60 MO17-1 - VEP MO17-1veld 2
    24 nov.12:55FC Oudewater JO17-3 - VEP JO17-1veld 3 licht
    24 nov.13:30TOGB JO16-1 - VEP JO16-2veld 2 TOGB
    24 nov.14:00VOC JO16-1 - VEP JO16-1Hv0310
    24 nov.14:30Moordrecht 1 - VEP 1veld 1
    24 nov.14:30FC Oudewater JO19-1 - VEP JO19-1veld 1
    25 nov.10:30ROAC 2 - VEP 1veld 1