• Beste bezoeker van de VEP website.

    Het is alweer drie jaar geleden dat we besloten hebben om onze website te herzien. De laatste drie jaren is er heel veel gebeurd op de manier waarop we omgaan met media. Zo zijn Facebook, Twitter veel meer de manier geworden hoe we aan onze informatie komen en ook de steeds verder ontwikkelde voetbal app zorgt ervoor dat we de informatie die we zoeken in hapklare brokken binnen krijgen.

    Wij willen als webredactie graag weten wat jou bezighoudt. Welke zaken zijn belangrijk? Wat is niet meer van deze tijd op onze website en waar kunnen we zaken toevoegen en/of verbeteren?

    Wij hopen dat je 5 tot 10 minuutjes van je tijd vrij kunt maken om de onderstaande vragenlijst in te vullen. Op basis van je terugkoppeling gaan we als webredactie aan de slag.