• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt.regulierVEP JO19-2 - Siveo '60 JO19-1Sportpark Cromwijck
    6 apr.regulierVEP JO19-2 - SPV '81 JO19-1Sportpark Cromwijck
    13 apr.regulierWoerden JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Woerden
    11 mei.regulierTAVV JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Aardam West
    25 mei.regulierNSV '46 JO19-1 - VEP JO19-2Sportpark De Koet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktUitslagCompetitiesoort
    19 jan.VEP JO15-1 - HBS JO14-119 jan.Oefenwedstrijd
    31 jan.VEP 1 (zon) - RVC 231 jan.oefenen
    9 feb.Be Fair JO19-3 - VEP JO19-29 feb.2 - 2regulier
    16 feb.VEP JO19-2 - ARC JO19-316 feb.4 - 3regulier
    23 feb.VEP JO19-2 - DOSR JO19-223 feb.1 - 4regulier
    9 mrt.VEP JO19-2 - DSO JO19-49 mrt.2 - 0regulier
    16 mrt.Rohda '76 JO19-2 - VEP JO19-216 mrt.5 - 3regulier
    23 mrt.Nicolaas Boys JO19-2 - VEP JO19-223 mrt.0 - 6regulier
  • Poulestanden VEP JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Sportlust '46 JO19-310910421626028
    2Floreant JO19-28701502030021
    3ARC JO19-81052333285017
    4Nicolaas Boys JO19-2105141824-6016
    5TAVV JO19-2104243739-2014
    6VEP JO19-294052831-3012
    7DOSR JO19-293152830-2010
    8Siveo '60 JO19-1930638271109
    9Alphense Boys JO19-492162240-1807
    10Woerden JO19-292252239-1735
    11ESTO JO19-292071640-2433

    Poulestanden VEP JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1VEP JO19-222002312206
    2Haastrecht JO19-22101514-903
    3Jodan Boys, de JO19-52002316-1300

    Poulestanden VEP JO19-2 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1VEP JO19-2000000000

    Poulestanden VEP JO19-2 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Gouda JO19-1110073403
    2VEP JO19-2100137-400

    Poulestanden VEP JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1NSV '46 JO19-1540121417012
    2Be Fair JO19-35311231013010
    3VEP JO19-2631218144010
    4Siveo '60 JO19-143011661009
    5TAVV JO19-24301911-209
    6ARC JO19-34202128406
    7DOSR JO19-252031420-606
    8Woerden JO19-252031322-906
    9Rohda '76 JO19-262041216-406
    10DSO JO19-45113312-904
    11Nicolaas Boys JO19-25023318-1502
    12SPV '81 JO19-1201125-301
  • Trainingstijden

    Trainer maandag/dinsdagTrainer woensdag/donderdagMaandagDinsdagVeldWoensdagDonderdagVeld
    Jos AlkemadeJos Alkemade20.00-21.15420.00-21.152
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.