• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan.regulierVEP JO19-2 - ARC JO19-3Sportpark Cromwijck
    2 feb.regulierVEP JO19-2 - Siveo '60 JO19-1Sportpark Cromwijck
    9 feb.regulierBe Fair JO19-3 - VEP JO19-2Sportpark 't Suyt
    16 feb.regulierVEP JO19-2 - DOSR JO19-2Sportpark Cromwijck
    9 mrt.regulierVEP JO19-2 - DSO JO19-4Sportpark Cromwijck
    16 mrt.regulierRohda '76 JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Broekvelden
    23 mrt.regulierNicolaas Boys JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Nicolaas Boys
    6 apr.regulierVEP JO19-2 - SPV '81 JO19-1Sportpark Cromwijck
    13 apr.regulierWoerden JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Woerden
    11 mei.regulierTAVV JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Aardam West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdDatumopgemaaktUitslagCompetitiesoort
    10 nov.VEP JO19-2 - DOSR JO19-210 nov.4 - 3regulier
    1 dec.Floreant JO19-2 - VEP JO19-21 dec.5 - 0regulier
    8 dec.VEP JO19-2 - TAVV JO19-28 dec.2 - 4regulier
    15 dec.Gouda JO19-1 - VEP JO19-215 dec.7 - 3beker
  • Poulestanden VEP JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Sportlust '46 JO19-310910421626028
    2Floreant JO19-28701502030021
    3ARC JO19-81052333285017
    4Nicolaas Boys JO19-2105141824-6016
    5TAVV JO19-2104243739-2014
    6VEP JO19-294052831-3012
    7DOSR JO19-293152830-2010
    8Siveo '60 JO19-1930638271109
    9Alphense Boys JO19-492162240-1807
    10Woerden JO19-292252239-1735
    11ESTO JO19-292071640-2433

    Poulestanden VEP JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1VEP JO19-222002312206
    2Haastrecht JO19-22101514-903
    3Jodan Boys, de JO19-52002316-1300

    Poulestanden VEP JO19-2 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1VEP JO19-2000000000

    Poulestanden VEP JO19-2 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Gouda JO19-1110073403
    2VEP JO19-2100137-400

    Poulestanden VEP JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1ARC JO19-3000000000
    2Be Fair JO19-3000000000
    3DOSR JO19-2000000000
    4DSO JO19-4000000000
    5Nicolaas Boys JO19-2000000000
    6Rohda '76 JO19-2000000000
    7Siveo '60 JO19-1000000000
    8SPV '81 JO19-1000000000
    9TAVV JO19-2000000000
    10VEP JO19-2000000000
    11Woerden JO19-2000000000
  • Trainingstijden

    Trainer maandag/dinsdagTrainer woensdag/donderdagMaandagDinsdagVeldWoensdagDonderdagVeld
    Jos AlkemadeJos Alkemade20.00-21.15420.00-21.152
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.