• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    06-04-2019regulier15:00Smitshoek JO19-2 - VEP JO19-1Sportpark Smitshoek
    13-04-2019regulier13:00VEP JO19-1 - DONK JO19-1Sportpark Cromwijck
    04-05-2019regulier13:00VEP JO19-1 - ESTO JO19-1Sportpark Cromwijck
    25-05-2019regulier13:00VEP JO19-1 - Zwervers, IJVV de JO19-1Sportpark Cromwijck
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitiesoort
    10-11-2018Woerden JO19-1 - VEP JO19-13 - 1regulier
    17-11-2018VEP JO19-1 - Jodan Boys, de JO19-20 - 1regulier
    24-11-2018FC Oudewater JO19-1 - VEP JO19-16 - 2regulier
    01-12-2018VEP JO19-1 - Rohda '76 JO19-10 - 5regulier
    08-12-2018Nieuwkoop JO19-1 - VEP JO19-13 - 2regulier
    09-02-2019VEP JO19-1 - Slikkerveer JO19-10 - 2regulier
    16-02-2019Zwervers, IJVV de JO19-1 - VEP JO19-11 - 1regulier
    02-03-2019Slikkerveer JO19-1 - VEP JO19-11 - 2regulier
    09-03-2019VEP JO19-1 - ARC JO19-22 - 4regulier
    16-03-2019Nieuwkoop JO19-1 - VEP JO19-11 - 4regulier
    23-03-2019VEP JO19-1 - DRL JO19-11 - 1regulier
  • Poulestanden VEP JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Rohda '76 JO19-111812411229025
    2Be Fair JO19-111812421527025
    3FC Oudewater JO19-111722362016023
    4Woerden JO19-111722362313023
    5Jodan Boys, de JO19-21161434259019
    6Schoonhoven JO19-11051432320016
    7Nieuwkoop JO19-1114252122-1014
    8Haastrecht JO19-1103342425-1012
    9DONK JO19-1114072638-12012
    10VEP JO19-1113082541-1609
    11ESTO JO19-192071937-1806
    12CVC Reeuwijk JO19-11101102066-463-2

    Poulestanden VEP JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1DSO JO19-133001731409
    2DWO JO19-1320168-206
    3VEP JO19-13102105503
    4Roodenburg JO19-13003219-1700

    Poulestanden VEP JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1DRL JO19-154101055013
    2ARC JO19-2440019316012
    3VEP JO19-162221010008
    4Smitshoek JO19-25212714-707
    5ESTO JO19-142021211106
    6Zwervers, IJVV de JO19-14112710-304
    7DONK JO19-15113819-1104
    8Nieuwkoop JO19-14103118303
    9Slikkerveer JO19-15104812-403
  • Trainingstijden

    Trainer maandag/dinsdagTrainer woensdag/donderdagMaandagDinsdagVeldWoensdagDonderdagVeld
    Allan MarcusAllan Marcus18.30-19.45218.30-19.452
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.