• Hierbij de voorlopige indeling voor het nieuwe voetbalseizoen 2018-2019. Deze indeling is voorlopig omdat is gebleken uit het verleden, dat er de komende periode nog wisselingen kunnen komen doordat er leden stoppen en leden bijkomen.

    Tot de herfstvakantie kan het zijn dat samenstelling van de teams nog wijzigt. Dit doen we alleen als daarvoor een reden is, bijvoorbeeld wanneer een speler de verwachtingen erg overtreft of daar juist bij achterblijft.

    Deze indeling is tot stand gekomen onder verantwoordelijkheid van het jeugdbestuur, op basis van de beoordelingen van de leiders, trainers en leeftijd-co├Ârdinatoren van VEP. Het maken van deze voorlopige indeling is uiteraard zo zorgvuldig mogelijk gedaan. Mochten er onverhoopt toch nog fouten in zitten, dan zullen wij die zo snel mogelijk rechtzetten.

    De indeling van het JO19-1 team volgt zo spoedig mogelijk.

    De nieuwe trainingstijden zullen binnenkort op de site worden gepubliceerd. Trainen in de nieuwe samenstelling kan, uiteraard in overleg. We inventariseren de komende week wie het komend seizoen beschikbaar zijn als trainer en/of leider. Mocht je je willen aanmelden als nieuwe leider of trainer dan kan dit ook via een bericht aan het mailadres van het jeugdbestuur.

    Mochten er aan de hand van deze indeling nog vragen zijn dan kun je die het beste stellen via de email aan jeugdbestuur@vvvep.nl. We proberen je dan zo snel mogelijk te antwoorden.

    Jeugdbestuur vv VEP

     

    JO8 T/M JO12 en MO9

    JO8-1   JO10-1   JO11-1
    Cas van Vliet   Job Schalkwijk   Joost vd Werf
    Jack Schalkwijk   Mik van Breukelen   Hidde Vermaas
    Sepp Rossewij   Allard Brandsen   Joep Hesselink
    Kasper de Vroege   Liam van Dijk   Pieter Thiemann
    Jur Schwier   Luuk Rossewij   Sam v Vliet
    Jesse Rietveld   Xem van Arnhem   Mees Matton
    Thijs Lamboo   Alexander Peek   Jouke Vliet
    Joep Slotboom         Stein Ramakers
          JO10-2   Seth Emaus
          Maarten Jansen      
    JO8-2   Vasilije Radovanovic   JO11-2
    Yusef Abdeljabar   Tijs van Geuns   Luuk Groeneveld
    Wisdom Edosomwan   Levi Plomp   Tijmen Hofman
    Levi Both   Kian v.d. Vlies   Tim van de Berg
    Stach Kroon   Daan de Graaf   Tim van Vliet
    Tycho Verschuur   Vigo Mulder   Dave Constens
    Juup van Dilst         Nordin Hamidi
    Wesley Brinkmeijer   JO10-3   Semi Hamidi
    Sverre Maree   Nienke Smit   Idriss Ben Ali
    Keano  Visser   Sem Gras   Jop Nieuwenhuis
          Julian Niamut      
    JO8-3   Kenzo van Vliet   JO11-3
    Vince de Rouw   Roland van der Valk   Max Jongeneel
    Dano Fransen   Finnian van Beek   Raijan El Ghanjaoui
    Gust van Lieshout   Ilse van Dist   Ibrahim Afras
    Dax Ronnes         Quinten Teegelbeckers
    Finn Koppers   JO10-4   Rick den Boer
    Tim Hesselink   Tristan Lindhout   Shaijvian Baker
    Niels Langhout   Mats Borsboom   Sodais Asisi
    Crijn v Reemst   Rens Janmaat   Luuk Groeneveld
          Olivier  Blok      
    JO9-1   Seb Smits   JO12-1
    Daan  Schrijver   Valentijn Blok   Stijn  Simons
    Dax  Uitenbogaard   Hidde van Dijk   Ibe  de Bruin
    Maarten   Hofman         Tom  Boerma
    Hessel  Rook   JO10-5   Youri  Pfaff
    Tycho  Rigter   Nijat Eybaliev   Jelle  Pijl
    Adem  Adachour   Marvin de Lange   Guido Langeslag
    Luka  Dimevski   Robin de Lange   Sem  van Breukelen
    Marcel  Czapla   Rafi Sluijs   Hicham  el Laythy
          Niels van Voorden   Bo  Rumpff
    JO9-2   Bart Hoogenboom   Ricardo  Eijk
    Roman Sadeqi   Vico Spuijbroek   Timo  van Breukelen
    Matz Lindhoudt   Bart Hoogenboom      
    Mohammed Akhribech         JO12-2
    Quinten Copier         Luca  Besselse
    Joep Stokman         Lars  Overbeek
    Finn Janmaat         Thomas Jong
    Mathijs Janssen         Axl  Schoenmakers
    Quinten Gresnigt         Christian  Tahiri
    Djem Langeslag         Stijn  Copier
                Josse Lieshout
    JO9-3M         Sal Abdelraham
    Anouk v.d. Rijt         Tijmen  de Rouw
    Britt Mulder         David  Liszka
    Zoe van Hattum         Thijs  Woertman
    Sophia Enkhuizen            
    Sera Heybeli            
    Fiene Pronk            
    Liz van Arnhem            
    Lize Nap            

    JO13 T/M JO19

    JO13-1   JO15-1   JO16-3
    Steneker, Lucas   Uittenbogaard, Daan   Baklaci, Onur
    Beekelaar, Ruben   Kroon, Tim T   Pandza, Matej
    Alkemade, Jeen   Steneker, Ruben   Hoorn, Joost van
    Kruiter, Tijs   Alkemade, Rafael   Beuzekom, Niek
    Uittenbogaard, Hugo   Rouschop, Fabian   Vliet, Wessel van
    Pluut, Olav   Breukelen, Stijn van   Oosten, Maxim van
    Kaptein, Ruben   Simons, Luuk   Dasselaar, Emiel
    Franciscus, Theo   Olthuis, Joris   Kurtaron, Roodi
    Harmelen, Thijs van   Scholtes, Dylano   Doumbouya, George
    Dijk, Tim van   Geurts, Rob   Bajric, Omar
    Niamut, Raoul   Tol, Lars van der   Abdelrahman, Aboedie
    Geuns, Wout van   Bronwasser, Kilian   Stan Bouma
    Meijer, Jens   Hoogendoorn, Sem   Ouassim Khzane
    Bolle, Tijmen   Geer, Aaron van der    
        Stef Beukers    
    JO13-2       JO17-1
    Borsboom, Semmie   JO15-2   Burggraaff, Robin
    Baklaci, Fehmi   Dijk, Stanley van   Tijsmans, Mitchel
    Loenen, Milo   Blom, Dion van der   Kroon, Menno
    Kok, Luke   Bosch, Joey van den   Lourens, Francisco
    Maurits, Quinten   Eichenwald, Thomas   Werf, Bram van der
    Trouwborst, Tijl   Thiadens, Thomas   Brandsen, Jochem
    Rijnsoever, Jochem   Freyee, Leroy   Veen, Ruben van
    Boer, Daan den   Franciscus, Gunbee   Dungen, Sam van den
    Slooten, Freek   Knoop, Niels de   Pauw, Jiwan
    Yoshua Pfaff   Schoenmakers, Levi   Maitimu, Noah
    Ijija Radovanovic   Blankerts, Pim   Scholtes, Dzemil
    Ismael Katoun   Neuteboom, Merijn    
        Betting, Daniel   JO19-1
    JO14-1   Zandbergen, Bram   Velner, Daan
    Heij, Tim de   Alec Burns   Schmidt, Jordi
    Vermeulen, Tom       Kooijman, Maikel
    Broekhoff, Jerro   JO16-1   Visser, Finn
    Breukelen, Bo van   Brandsen, Daan   Hanemaaijer, Job
    Dongen, Waling van   Rietveld, Wesley   Visser, Daan
    Matton, Ties   Slotboom, Robin   Rouw, Wessel de
    Slotboom, Sam   Mac-Nack, Delano   Kemp, Robin
    Modijefsky, Yannick   Kemp, Hugo   Dijk, Leon van
    Rossum, Timon van   Berg, Eskil van den   Lucas Kockshoorn
    Bauer, Olivier   Rietveld, Justin    
    Tienhooven, Owen   Thiadens, Lucas    
    Mulder, Thomas   Schmidt, Sam   JO19-2
    Breukelen, Sam van   Visser, Sten   Vlug, Jari
    Adachour, Maroune   Heij, Sven de   Streler, Pim
        Leatemia, Noah   Kok, Matthijs
    JO14-2   Vijn, Sid   Vliet, Luuk van
    Kroon, Mitchell   Peek, Martijn   Heeren, Sven
    Vianen, Kobus       Overbeek, Marc
    Verkleij, Jari   JO16-2   Azizi, Wares
    Bosch, Sem van den   Berg, Ole van den   Veer, Sven van 't
    Peeters, Jens   Copier, Stan   Kleinherenbrink, Leon
    Haaften, Ezra van   Breedveld, Bas   Lobe, Joep
    Woertman, Bjorn   Boogaard, Lucas van den Alkemade, Dimar
    Vries, Jasper de   Vastenburg, Sjors   Klaver, Chiel
    Busscher, Guido   Beekelaar, Thomas   Feijen, Stef
    Tillema, Kevin   Vermaas, Tycho   Dokter, Niels
    Schaik, Bart van   Eduardo, Damian   Remmers, Jesper
    Koster, Kaya   Diggele, Milan van   Rick Gevaert
    Kwant, Sem   Mulder, Rick    
        Compier, Weston    
        Vries, Thomas de    

    Meisjes 

    MO17-1 MO15-1 MO15-2
    Poiesz, Esmee Klaver, Fee Schenkel, Madelief
    Halderman, Demi Gulik, Soraya van Overbeek, Anouk
    Bijlhout, Jana Jonkers, Nora Lamboo, Dominique
    Schaafsma, Houkje Steltenpool, Pien Kooi, Pleun van der
    Groot, Amy de  Werdler, Lisa Roverts, Fenna
    Feijen, Sigi Pijper, Fien Galama, Laura
    Kuling, Simone Hartogh, Anne den  Bom, Iris
    Veerman, Muriel Pluut, Silje Groot, Beau de
    Rijn, Sophie van Romijn, Nicky Verweij, Noor
    Wagt, Lara van der Keijl, Noor van der Gulik, Naomi van
    Elkhuizen, Joelle Katoun, Soraya Bolland, Marit
    Tigchelaar, Annemiek Mirkovic, Julija Kooten, Joyce van
    Vliet, Neomi van Tesfamariam, Fillie Duuren, Anne-Sophie van
    Wassenaar, Marijne Jeylani, Daariin Eskes, Anouk
    Mellema, Eline Kastelein, Roos Elkhuizen, Louise
    Massop, Maaike    
    Streefland, Melanie    
    Bosch, Naomi van de    
         
         
    MO13-1 MO13-2 MO11-1
    Eijk, Cecilia van Kaaden, Naomi van der Plomp, Bridget
    Blijleven, Lot Vreeswijk, Anthe van Hooijschuur, Thirza
    Gerrmann, Noa Koetsier, Frederique Kruijf, Nynke de
    Bravenboer, Sofie Jeylani, Daaliya Leliveld, Liz
    Boer, Meike Bemmel, Anouk van Souwerbren, Sofie
    Alkemade, Zara Ven, Tessa v.d. Schwegler, Daisy
    Wagt, Ilse van der Blok, Liselotte Fokker, Senne
    Wagt, Puck van der Buist, Ziva Elkhuizen, Sophia
    Tol, Merel van der Kon, Eline Kurvers, Jorja
    Lamboo, Lotte Vliet, Anna van Heiminge, Lisa
    Copier, Tess Rouw, Jasmijn de  
    Graaf, Pem de Blijleven, Gwen  
    Vonk, Noor Stok, Pomme van der