• tot aan het 100 jarig bestaan van vv VEP
 • Van de voorzitter
 • VEP 100 jaar

  VEP 100 jaar voetbal

  VEP 100 jaar samen doen !!

  Op 19 mei 2019 viert VEP zijn 100ste verjaardag. Een fantastische mijlpaal.

  En dat gaan we natuurlijk vieren. In die 100 jaar hebben honderden mensen zich ingezet voor deze mooie vereniging. In het begin waren er de avonturiers.

  Goh, laten we eens gaan voetballen. Een tiental enthousiastelingen op zoek naar een tenue. Eerst netjes vragen in die tijden aan de Patronaatscommissie. Mag dat wel, op zondag. Ergens in het land vonden ze zwart/witte shirts, een paar broekjes en sokken. VEP was geboren. De naam ? Een heel verhaal, te lezen, op de historie pagina. Nu... gaan we aftellen naar een prachtig feestweekend op 19 mei 2019.

  Het organisatiecomité heeft een mooi programma samengesteld.

  Als we allemaal meedoen wordt het een heel groot feest !!

 • 1 van pagina 4