• VEP G3 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    30-03-2019regulier10:15Zuidland G2 - VEP G3Groot-Nibbeland
    30-03-2019JO7 competitie10:15VEP JO7-1 - Cabauw JO7-2Sportpark Cromwijck
    06-04-2019JO7 competitie10:15VEP JO7-1 - Woerden JO7-3Sportpark Cromwijck
    06-04-2019regulier12:00Excelsior'20 G1 - VEP G3Sportpark Thurlede
    13-04-2019regulier11:15VEP G3 - Barendrecht G2Sportpark Cromwijck
    16-04-2019oefenen20:00VEP O/23 - ROHDA O/23Sportpark Cromwijck
    04-05-2019Oefenwedstrijd12:00VEP JO16-1 - Zinkwegse Boys JO16-1Sportpark Cromwijck
    11-05-2019JO7 competitie10:15VEP JO7-1 - SPV JO7-1Sportpark Cromwijck
    11-05-2019regulier10:45v.v. Hekelingen G1 - VEP G3Sportpark Het Spui
    18-05-2019JO7 competitie10:15VEP JO7-1 - Woerden JO7-1Sportpark Cromwijck
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieUitslagCompetitiesoort
    19 jan.DRL G1 - VEP G3Sportpark De Leeuwenkuil4 - 0regulier
    2 feb.Barendrecht G2 - VEP G3Sportpark De Bongerd2 - 0regulier
    9 feb.VEP G3 - Excelsior'20 G1Sportpark Cromwijck2 - 1regulier
    16 feb.VEP G3 - Be Fair G2Sportpark Cromwijck3 - 0regulier
    9 mrt.VEP G3 - Zuidland G2Sportpark Cromwijck5 - 5regulier
    16 mrt.VEP G3 - v.v. Hekelingen G1Sportpark Cromwijck6 - 3regulier
    23 mrt.Be Fair G2 - VEP G3Sportpark 't Suyt2 - 4regulier
  • Poulestanden VEP G3 (0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Delft G2G10820632637026
    2Vredenburch G111812591841025
    3Zinkwegse Boys G111812572532025
    4DRL G112714623428022
    5Honselersdijk G2125252930-1017
    6Smitshoek G1114164664-18013
    7VEP G31320113171-4006
    8UVS G21200121998-7900

    Poulestanden VEP G3 (0287 G-Voetbal Zaterdag (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1VEP G3641120137013
    2Zuidland G24310271116010
    3Excelsior'20 G153022118309
    4Barendrecht G252121211107
    5v.v. Hekelingen G15113819-1104
    6Be Fair G25005622-1600
  • Trainingsschema

    DagTijdVeldKleedkamer
    Woensdag18:30u - 19:30u4 Links10
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goeting, RensOverige stafTeammanager
    Rietveld, SusanneOverige stafTeammanager
    Visser, LeonOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.