• Eerste thuiswedstrijd VEP

    Met SV Zeist als tegenstander gaat VEP op eigen veld proberen de goede competitiestart een vervolg te geven. SV Zeist speelde tussen 1955 en 1961 betaald voetbal. Na de terugkeer in het amateurvoetbal speelde SV Zeist voornamelijk in de derde en vierde klasse. De bezoekers openden met een 1-6 zege bij de voorlopige hekkensluiter Domstad Majella en verloren afgelopen zondag met 1-3 van de huidige koploper De Dreef. Waarschijnlijk hebben VEP en SV Zeist elkaar nooit eerder ontmoet in competitieverband. Lang geleden in 1963 won SV Zeist het in die jaren door VEP georganiseerde Zilveren Kaastoernooi door in de finale Nijenrode met 4-1 te verslaan. De winnaar schakelde VEP uit in de halve finale door middel van strafschoppen, na de 1-1 eindstand.

    Piet Kroon