• Hallo Ukkies!

  We hebben goed nieuws!

  We gaan aankomende zaterdag 16 mei weer starten met de training. We starten om 09:30 op veld 2 en trainen tot 10:30. Inloop kan vanaf 09:15.

  Helaas moeten we ons wel aan een aantal maatregelen houden. Een van de maatregelen is dat ouders het Vep terrein NIET op mogen. Daarom gaan we bij de ingang namen en telefoonnummers noteren zodat we iedereen kunnen bereiken. Om 10:30 kunnen de ukkies dan weer opgehaald worden bij de ingang. Hier hebben we genoeg ruimte op de parkeerplaats om de 1,5 meter aan te houden. Het clubgebouw is gesloten, wel is er een wc bereikbaar.

  We zoeken wel een aantal vrijwilligers voor tijdens de training;

  3 spelbegeleiders
  1 begeleider voor de hoge nood

  Aanmelden kan via facebook, e-mail sturen mag ook naar ukkies@vvvep.nl

  Tot slot nog een tip: Neem zelf een beker/bidon met drinken mee, we mogen helaas geen limonade in bekers schenken.

  We hebben er zin in! Tot zaterdag!