•  

    Op woensdag 26 februari hebben maar liefst 87 kinderen genoten van een voetbalclinic bij VEP. In de ochtend werden onder leiding van acht toptrainers twee circuittrainingen met veel plezier afgewerkt. Na de gedane arbeid werd er lekker geluncht en aansluitend was er een voetbalquiz in de kantine. Tijdens de quiz was het muisstil en deed iedereen zijn best om de antwoorden niet te verklappen aan de andere groepjes. In de middag stond het toernooi op het programma. De zeer fanatieke teams speelden vijf wedstrijdjes om de felbegeerde eerste plaats in de wacht te slepen. Na het toernooi werd deze topdag gezamenlijk afgesloten in de kantine en kregen de toernooi- en quizwinnaars nog een leuke prijs mee naar huis. Al met al een zeer geslaagde voetbaldag, waar de spelers, trainers en kantinebegeleiding erg van hebben genoten.

     

     >>>>>Klik hier voor meer foto's en korte filmpjes van deze clinic<<<<<<