• Met drie doelpunten in de laatste drie minuten eindigde Zwammerdam-VEP sensationeel. Het begin mocht er ook zijn. De wedstrijd was nauwelijks op gang gekomen toen Jeroen Plug een verdedigingsfout van de thuisclub afstrafte: 0-1. Zwammerdam zocht de aanval. Het veldoverwicht leverde echter  nauwelijks kansen op, ook al omdat VEP secuur verdedigde. Bijna 90 minuten lang zag het er naar uit dat de drie punten konden worden meegenomen naar Woerden. Een door Koen Woudenberg benutte penalty leverde Zwammerdam in de laatste minuut van de reguliere speeltijd de gelijkmaker op. Nog geen twee minuten later waanden de Dammenaren zich winnaar toen Morris van Vliet raak kopte: 2-1. Niemand die er nog op rekende, maar het alles of niets offensief van VEP werd direct beloond met de gelijkmaker van Pim Janmaat: 2-2. Een eindresultaat waardoor twee ploegen teleurgesteld het veld verlieten omdat de winst binnen bereik leek.

     

    Piet Kroon