• VEP is vanaf 1 januari 2020 rookvrij 

    VEP is een belangrijke omgeving in het leven van opgroeiende kinderen. We geven kinderen graag het goede voorbeeld. We zetten daarom vanaf 1 januari 2020 de stap naar een rookvrij sportterrein. Hiermee beschermen we de jeugd tegen de verleiding om te gaan roken en het schadelijke meeroken. Zo biedt VEP iedereen een gezonde en veilige sportomgeving.  

    Als kinderen anderen zien roken, lijkt dat normaal en misschien zelfs aantrekkelijk. Zeker als zij mensen zien roken naar wie ze opkijken, zoals andere sporters, trainers en ouders. Zien roken, doet roken. Sporten is gezond, terwijl meeroken schadelijk is voor de gezondheid. Roken en sport passen niet bij elkaar. 

    Vanaf 1 januari 2020 zijn wij rookvrij. Iedereen is en blijft welkom op onze vereniging, ook rokers! We vragen rokers om alleen te roken op het linker balkon bij de VEP kantine. De entree en plekken binnen ons sportterrein, zoals langs de lijn en het terras zijn rookvrij. 

    Lees meer op www.rookvrijegeneratie.nl/sport. Voor vragen kun je terecht bij het bestuur van VEP (bestuur@vvvep.nl).