• Klik op de foto voor meer foto's van het sinterklaasfeest

  • Vrijdag 22 november bezocht Sinterklaas en zijn Pieten de jongste jeugd van VEP. De Sint arriveerde bij VEP in een tractor met aanhanger. Dit omdat de boot van Sinterklaas niet dichter bij de VEP kantine kon komen. De Veppertjes trakteerden de Sint op liedjes, dansjes en een balonnenspel, waaraan ook de Pieten fanatiek meededen. Ook de ouders van de Veppertjes lieten zich niet onbetuigd en zongen ook een liedje voor Sinterklaas.

    Sinterklaas had naast het snoepgoed ook nog een cadeautje voor de Veppertjes meegenomen. Al met al een heel gezellig Sinterklaasfeest.

    Van de secretaris van de Sint hebben wij ondertussen ook vernomen dat hij volgend jaar ook weer naar VEP toe komt. Hij had het afgelopen jaar de Veppertjes toch wel gemist.