• Tim Gras (links, jeugdtrainer VEP) en Martijn Kemp (rechts, jeugdbestuur VEP) schudden elkaar de hand. Komend jaar gaat Tim wekelijks 5 circuittrainingen geven aan de jongste VEP jeugd in de leeftijdscategorie├źn O7 t/m O11. Deze trainingen vinden plaats op maandag en woensdag. 

    Tim is 37 jaar, getrouwd, vader van Sem (JO11) en Fleur. Hij werkt als gymdocent op het Kalsbeek college in Woerden. 

    Tim zal de trainingen elke week voorbereiden, uitzetten en begeleiden. Op deze manier krijgen de jeugdteams van VEP elke week twee kwalitatief goede trainingen. Tim zal hierin ondersteund worden door stagiaires en ouders bij toerbeurt. Lopen die ergens tegenaan tijdens de training dan kan Tim ze direct ondersteunen. Voordelen zijn onder andere dat meerdere teams tegelijk kunnen trainen en dat de kinderen uit dezelfde leeftijdscategorie elkaar goed leren kennen.

    Op de maandag zal er over het algemeen met de hele groep getraind worden en op woensdag zal de nadruk komen te liggen op de training in eigen teamverband.