• Op zondag 2 juni 2019 wordt het voetbalseizoen 2018/2019 traditioneel spetterend afgesloten met de Van Beynum VEP Zessendag. Dit evenement voor jong en oud wordt (met tussenpozen) al tientallen jaren georganiseerd en is de laatste jaren uitgegroeid tot een waar begrip, zowel binnen als buiten de vereniging. Dit is iets waar VEP als club best een beetje trots op is!

    De huidige organisatie van Zessendag heeft besloten om ermee te stoppen en de editie van 2019 zal dan ook de laatste zijn die zij zal organiseren.

    VEP wil deze traditie natuurlijk graag voortzetten en is daarom op zoek naar een nieuwe groep enthousiaste mensen met organisatietalent die het leuk vindt om het stokje over te nemen.

    Wil jij ook dat Zessendag blijft bestaan? En lijkt het jou leuk om mee te helpen bij het organiseren van het grootste VEP-evenement van het jaar? Neem dan snel contact op via zessendag@vvvep.nl voor meer informatie.