• Wie-is-wie

  • Organisatie seizoen 2017-2018

     

    Voetbalvereniging VEP Sportpark Cromwijck Waardsedijk 25,3448 HV Woerden.Telefoon 0348 - 41 26 36 Goedgekeurd bij Koninklijk besluit KvK 30088176 Bankrelatie: ABN-Amro: 93.07.12.986 tnv penningmeester vv VEP IBAN: NL46ABNA0930712986BIC: ABNANL2A

    Hoofdbestuur:
    Wout Kroon: voorzitter (DB) mail: voorzitter@vvvep.nl tel. 06-10015543
    Henk de Goederen: vice voorzitter (DB) mail: h.de.goederen@houthandeldegoederen.n tel. 0348-420058
    Marco van Breukelen: penningmeester (DB) mail: penningmeester@vvvep.nl tel. 06-29189466
    José Schmidt Villalon: secretaris (DB) mail: secretaris@vvvep.nl tel. 06-51094936
    Rosanda Kroon: jeugdvoorzitter mail: jeugdbestuur@vvvep.nl tel: 06-22248585
    Bert Kruiter: Technische commissiemail: bert.kruiter@fnvformaat.nl tel: 06-15611567
    Peter Steneker: Technische commissie/ kantine organisatiemail: p.steneker@12move.nl tel: 06-29101918

    Jeugdbestuur: mail:jeugdbestuur@vvvep.nl
    Rosanda Kroon: Voorzitter tel: 06-2248585
    Roel van Harmelen: Activiteiten, Toernooien Tel: 06 - 82249136
    Martijn Kemp: Teams 
    Annemieke Derogee
    Nico Kaptein

    Leeftijdcoördinatoren:
    JO7/8/9 (F): Arjan Rossewij - mail:LC-JO9@vvvep.nl
    JO10/11 (E): Wijnand Simons - mail:LC-JO11@vvvep.nl
    JO12/13 (D): Dennis Slotboom - mail:LC-JO13@vvvep.nl
    JO15 (C): Vacature - mail:LC-JO15@vvvep.nl
    JO17 (B): Vacature - mail:LC-JO17@vvvep.nl
    JO19 (A): Vacature- mail:LC-JO19@vvvep.nl
    MO13/11 (MD/ME): Gerard Overbeek - mail: LC-meisjes@vvvep.nl
    MO19/17/15 (MA/MB/MC): Frits Kuling - mail: LC-meisjes@vvvep.nl

    Kleding jeugd: mail: kleding@vvvep.nl
    Petra Bos
    Monique Peters

    Scheidsrechters jeugd: mail jeugdscheidsrechters@vvvep.nl
    Marlies Kemp-van Galen tel: 06-46223102
    Ron Schouten tel: 06-57101471

    Financiële commissie:
    Marco van Breukelen: penningmeestermail: marcovanbreukelen@ziggo.nl tel. 06-29189466
    Nico van der Horst mail: cnchorst@planet.nl
    Fred Kool mail: f.kool@hetnet.nl

    Vrouwen/meisjesvoetbal:
    Alex Zaplotinsky mail: zaplotinsky@casema.nltel: 06-20469145
    Harm van Rosmalen
    Frits Kuling tel: 06-36540848

    Stichting Vrienden van VEP:
    Henk de Goederen mail: h.de.goederen@houthandeldegoederen.nl tel: 0348-420058
    Cees Goes tel: 0348-423799

    Kantinebeleid:
    Peter Steneker mail: p.steneker@12move.nl tel: 06-29101918
    Gijsbert Oostveen mail: goostveen@strukton.com tel: 06-53950490

    Ledenadministratie: mail: ledenadministratie@vvvep.nl
    Nico van der Horst
    Ed van der Quast tel: 06-20711104

    Activiteitencommissie: mail: activiteitencommissie@vvvep.nl
    Carola Pluut
    Joost van Dijk
    Karin de Groot
    Rianne Tichelaar
    Siona van der Vlies
    Daphne Potman
    Lina Villalon 

    Wedstrijdsecretariaat:
    Ed van der Quast (Senioren) mail: wedstrijdsecretaris@vvvep.nl tel: 06-20711104
    Susanne Rietveld (Jeugd) mail: jeugdws@vvvep.nl

    Toernooicommissie: mail: toernooicommissie@vvvep.nl

    Technisch beleid:
    Peter Steneker mail: p.steneker@12move.nl tel: 06-29101918
    Willem van de Bijl mail: wvanderbijl@casema.nl tel: 06-37440686
    Henk de Goederen mail: h.de.goederen@houthandeldegoederen.nl tel. 0348-420058

    Organisatie G teams:
    Rens Goeting mail: rensgoeting@hotmail.com

    Sponsorcommissie: mail: sponsorgroep@vvvep.nl
    Rein Souwerbren tel: 06-55397419
    Roy Vermeulen tel: 06-24506717
    Robert van Oostwaard tel: 06-12020300
    Henk de Goederen mail: h.de.goederen@houthandeldegoederen.nl tel: 0348-420058

    Bestuursgroep ontvangstdienst:
    Johan Visser mail: johanvisser@casema.nl tel: 0348-415251
    Kees de Koning
    Louis van Rooyen
    Marius Derks

    WEB site commissie/public relations: mail: redactie@vvvep.nl
    Arno Lausegger tel: 06-31692321
    Roel Bos tel: 06-44154837
    Hans Morsch tel: 0348-420018
    Ed van der Quast
    Piet Kroon mail: p.e.kroon@planet.nl

    Administratiegroep:
    Onno Kleinherenbrink
    Roel Bos
    Hans Morsch
    Ed van der Quast
    Susanne Rietveld
    Steven van Leeuwen
    Marga Mulder
    Tanja van der Luit

    Club 100 Vrienden van VEP:
    Jan Kooijman mail: jan.kooijman@ziggo.nl tel: 06-22022686
    Ruud van Putten mail: rvanputten@ziggo.nl tel: 06-22573113

    Onderhoudsploeg:
    Gijsbert Oostveen mail: goostveen@strukton.comtel: 06-53950490
    Willem v.d. Bijl
    Ben Copier
    Harry van de Bosch
    Harry van Loon
    Ton van der Stouwe
    Nico de Lange
    Joop de Vos
    Jan Verkleij
    Gijs Schalkwijk
    Klaas Snijder
    Andre Vlak
    Ria van Mastwijk

    Vrijwilligerscoördinator:
    Martijn Kemp mail: vrijwilligers@vvvep.nl

    Stage lopen bij VEP
    Debby van der Werf mail:stage@vvvep.nl

    Oranisatie Zessendag:
    mail: zessendag@vvvep.nl
    Robert van Oostwaard tel:06-12020300
    Leo Thijsen tel:06-54790126
    Bob Thijsen tel:06-42277677