• Trainingstijden

    Hieronder alle gegevens m.b.t. trainer en leiders per jeugdteam. Wijzigingen graag doorgeven aan redactie@vvvep.nl.

  • Teamleider(s)Training 1VeldTrainers(s)Training 2VeldTrainers(s)
    JO19-1Sam Smits/Stef van Vuurenma 20.00-21.302Stef van Vuuren/Erik Thuis/Carlos Martinezwoe 20.00-21.305Stef van Vuuren/Erik Thuis/Carlos Martinez
    JO19-2Carlos Martinezma 20.00-21.302Stef van Vuuren/Erik Thuis/Carlos Martinezwoe 20.00-21.305Stef van Vuuren/Erik Thuis/Carlos Martinez
    JO17-1John Blok/Andre van de Walma 19.30-21.005Martijn Kemp/Andre van de Waldo 18.30-20.002John Blok/Frans van Oorsouw
    JO17-2Mijkel Zwamborn/Ronald Pauwma 19.45-21.004Mijkel Zwamborn/Ronald Pauwwoe 19.45-21.004Mijkel Zwamborn/Ronald Pauw
    JO15-1Wilco Schmidt/Allen Marcusma 19.45-21.004Wilco Schmidt/David Beekelaarwoe 19.15-20.302David Beekelaar/Allen Marcus
    JO15-2Peter Steneker/Marco van Breukelendi 18.30-19.452Marcel van de Toldon 18.30-19.455Marco van Breukelen
    JO15-3Steven van Leeuwenma 17.15-18.304Mijkel Zwamborn/Ronald Pauwwoe 18.15-19.304Mijkel Zwamborn/Ronald Pauw
    JO15-4Hans Kwant/Robert Schoenmakers/Teus van Dijkdi 18.30-19.302Hans Kwant/Robert Schoenmakersdon 19.00-20.004Hans Kwant/Robert Schoenmakers
    JO15-5Eser Heybelidi 18.45-20.005Eser Heybeliwo 19.15-20.302Eser Heybeli
    JO13-1Dennis Slotboomma 18.30-19.454Dennis Slotboomdon 18.15-19.302Jos de Heij/Rob van Breukelen
    JO13-2Patricia van de Bosch/Danny Tillemama 19.00-20.005Patricia van de Boschwoe 18.45-19.455Patricia van de Bosch
    JO12-1Jos Alkemade/David Beekelaarma 18.15-19.305Jos Alkemadewoe 17.15-18.305David Beekelaar
    JO12-2Mehmet Baklaci/Arjan Kokdi 17.30-18.454Mehmet Baklaci/Arjan Kokdon 17.30-18.454Mehmet Baklaci/Arjan Kok
    JO11-1Ruby Schildersma 18.00-19.005Peter van Breukelendon 18.30-19.454Ruby Schilders
    JO11-2Wijnand Simons/Barry Boermama 17.30-18.304Wijnand Simons/Barry Boerma/Prem Lidszkawoe 17.00-18.004Wijnand Simons/Barry Boerma/Prem Lidszka
    JO11-3Angelique Schoenmakers/Marcel de Rouwma 16.30-17.304Marcel de Rouwdon 16.30-17.302Angelique Schoenmakers
    JO10-1Nico Kaptein/Lex van Vlietma 17.45-18.455Nico Kaptein/Hans Vergeerwoe 16.00-17.004Lex van Vliet
    JO10-2Fred Emausma 17.30-18.304Fred Emauswoe 17.00-18.002Fred Emaus
    JO10-3Louis Teegelbeckers/Richard van Vlietdi 18.30-19.305Louis Teegelbeckers/Richard van Vlietdon 18.30-19.304Louis Teegelbeckers
    JO9-1Arnaud van der Vlies/Ciro Radovanovicma 17.15-18.152Carroussel Tim Gras don 16.00-17.00 2Arnaud van der Vlies/Ciro Radovanovic
    JO9-2Arjan Rossewij/Tim van der Vlugtma 17.15-18.152Carroussel Tim Gras woe 16.30-17.302Jos Sluijs
    JO9-3Carlos van der Valk/Tim Grasma 17.15-18.152Carroussel Tim Gras woe 16.30-17.302Tiim Gras
    JO9-4Frans Janmaat/Mark den Bestenma 17.15-18.152Carroussel Tim Gras woe 17:45-18:455Frans Janmaat/ Mark den besten/ Ron Lindhoudt/ John Smits
    JO8-1Arthur Schrijver/Eva van Heesma 16.00-17.002Carroussel Tim Gras/Hans Vergeerwoe 17.00-18.004Hans Vergeer
    JO8-2Eddy Langeslagma 16.00-17.002Carroussel Tim Gras woe 17.30-18.305Eddy Langeslag
    JO8-3Danny van de Rijt/Dennis van Hattumma 16.00-17002Carroussel Tim Gras
    JO7Stefan Slotboomma 16.00-17.002Carroussel Tim Gras
    MO17-1Sandor Poiesz/Marco de Grootma 18.45-20.002Mireille Klootwijkdon 18.45-20.005Sandor Poiesz
    MO17-2Hanneke Deerenberg/Frits Kulingma 18.45-20.002Johan Tanalepywoe 18.45-20.005Johan Tanalepy
    MO15-1Michiel Elkhuizen/Eric Pluutdi 17.30-18.454Wilco van de Schaftdon 17.30-18.455Wilco van de Schaft
    MO13-1Gerard Overbeek/Albert van Gullikma 18.30-19.454Bob Werdlerwoe 18.00-19.152Bob Werdler
    MO13-2Niels Copierma 18.30-19.454Niels Copier/Rene Vastenburgwoe 18.00-19.152Wilco van de Schaft/Andre Oostveen
    MO11-1Rob Lelivelddi 18.30-19.305Sander de Rouwwoe 16.00-17.004Rob Leliveld
    G teamswoe 18.30-19.304 links