• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb.regulierSiveo '60 JO19-1 - VEP JO19-2Sportpark De Beemd
    3 mrt.regulierOmmoord, sv JO19-2 - VEP JO19-2Sportpark Zwansnesse
    10 mrt.regulierDWO JO19-4 - VEP JO19-2Sportpark DWO
    17 mrt.regulierVEP JO19-2 - FC Oudewater JO19-3Sportpark Cromwijck
    24 mrt.regulierNieuwerkerk JO19-4 - VEP JO19-2Sportpark Dorrestein
    7 apr.regulierVEP JO19-2 - Bergambacht JO19-2Sportpark Cromwijck
    14 apr.regulierJodan Boys, de JO19-5 - VEP JO19-2Sportpark Oosterwei
    21 apr.regulierAlphen JO19-1 - VEP JO19-2Sportpark De Bijlen
    19 mei.regulierVEP JO19-2 - Meerburg JO19-4Sportpark Cromwijck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoort
    30 sep.Rohda '76 JO19-2 - VEP JO19-27 - 1regulier
    7 okt.VEP JO19-2 - Sportlust '46 JO19-30 - 5regulier
    14 okt.ESTO JO19-2 - VEP JO19-22 - 1regulier
    21 okt.ONA JO19-1 - VEP JO19-27 - 0beker
    28 okt.VEP JO19-2 - NSV '46 JO19-11 - 5regulier
    4 nov.ARC JO19-6 - VEP JO19-22 - 1regulier
    11 nov.VEP JO19-2 - Alphense Boys JO19-30 - 2regulier
    18 nov.Siveo '60 JO19-1 - VEP JO19-21 - 2regulier
    25 nov.VEP JO19-2 - FC Oudewater JO19-35 - 2regulier
    2 dec.Jodan Boys, de JO19-4 - VEP JO19-27 - 1regulier
  • Poulestand Competitie Voorjaar

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Jodan Boys, de JO19-5220083506
    2Bergambacht JO19-22200107306
    3Siveo '60 JO19-11100101903
    4DWO JO19-4210176103
    5FC Oudewater JO19-3000000000
    6VEP JO19-2000000000
    7Ommoord, sv JO19-2100123-100
    8Nieuwerkerk JO19-4100113-200
    9Alphen JO19-11001110-900
    10Meerburg JO19-42002410-600
  • Poulestand Competitie Najaar

    PositieTeamClubrelatiecodeGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1Kamerik JO19-1BBCB02K880051348024
    2NSV '46 JO19-1BBDZ54W10802511536024
    3Jodan Boys, de JO19-4BBDX59R10802512031024
    4Rohda '76 JO19-2BBDY32J85032629-3015
    5ESTO JO19-2BBFB24J95042829-1015
    6Sportlust '46 JO19-3BBDY65V740324177012
    7Alphense Boys JO19-3BBGZ75Q103162230-8010
    8ARC JO19-6BBGX00U83051829-1109
    9VEP JO19-2BBFB18K92071233-2106
    10FC Oudewater JO19-3BBDX81S92071452-3806
    11Siveo '60 JO19-1BBFC44U100191050-4001
  • Poulestand Beker

    PositieTeamClubrelatiecodeGSGWGLVLVTDoelsaldoPIMPT
    1ONA JO19-1BBDY81X22001601606
    2VEP JO19-2BBFB18K210179-203
    3Ommoord, sv JO19-2BBFC56Z2002216-1400
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag20:00u-21:30u2
    Woensdag20:00u-21:30u5
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Martinez Montenegro, CarlosOverige stafTeammanager
    Muit, DirkOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.