• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Leij, Reinier van derTechnische stafTrainer/coach
    Nebbeling, ManfredOverige stafTeammanager
    Quast, Ed v.d.Overige stafTeammanager
    Schaft, Wilco van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag20:00-21:3025
    Donderdag 20:00-21:3025
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 okt. 14:00VEP 1 - Aurora 1Sportpark Cromwijck
    29 okt. 15:00Rivierwijkers 1 - VEP 1Sportpark Koningsweg
    5 nov. 14:00VEP 1 - Domstad Majella 1Sportpark Cromwijck
    19 nov. 14:00Schalkwijk 1 - VEP 1Sportpark Blokhoven
    26 nov. 14:00VEP 1 - Goy 't 1Sportpark Cromwijck
    3 dec. 14:00Odijk 1 - VEP 1Sportpark Singelpark
    10 dec. 14:00VEP 1 - HDS 1Sportpark Cromwijck
    17 dec. 14:30UVV 1 - VEP 1Sportpark De Paperclip
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 okt.VEP 1 - Zeist 10 - 2
    15 okt.VV De Dreef 1 - VEP 14 - 0
  • Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC IJsselmonde 1330015699
    2AGE-GGK 131029813
    3Altior 1310267-13
    4VEP 13102312-93

    Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV De Dreef 144001221012
    2Rivierwijkers 1321010557
    3Zeist 1421110557
    4Goy 't 1421110917
    5HDS 1413012576
    6DWSV 14202121026
    7Schalkwijk 131206515
    8Aurora 131204315
    9UVV 14112161064
    10VEP 1310226-43
    11VSC 14013511-61
    12Domstad Majella 14013617-111
    13Odijk 14013320-171
  • Stand Eerste Periode

    #TeamPT
    1VV De Dreef 112
    2Rivierwijkers 17
    3Zeist 17
    4Goy 't 17
    5HDS 16
    6DWSV 16
    7Schalkwijk 15
    8Aurora 15
    9UVV 14
    10VEP 13
    11VSC 11
    12Domstad Majella 11
    13Odijk 11
  • Stand Tweede Periode

    PosTeamPntDS
    1Aurora 100
    2Domstad Majella 100
    3DWSV 100
    4Goy 't 100
    5HDS 100
    6Odijk 100
    7Rivierwijkers 100
    8Schalkwijk 100
    9UVV 100
    10VEP 100
    11VSC 100
    12VV De Dreef 100
    13Zeist 100
  • Stand Derde Periode

    PosTeamPntDS
    1Aurora 100
    2Domstad Majella 100
    3DWSV 100
    4Goy 't 100
    5HDS 100
    6Odijk 100
    7Rivierwijkers 100
    8Schalkwijk 100
    9UVV 100
    10VEP 100
    11VSC 100
    12VV De Dreef 100
    13Zeist 100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aar, Ryan v.d.Teamspeler
    Afgeschermd
    Bos, RemcoTeamspeler-
    Daalhuizen, ChrisTeamspeler
    Graaf, Vincent deTeamspeler
    Janmaat, LuukTeamspeler
    Kemp, JanickTeamspeler
    Kleinherenbrink, PaulTeamspeler
    Marcus, AllenTeamspeler
    Schwegler, VincentTeamspeler
    Sluis, Lars van derTeamspeler
    Vermeij, PeterTeamspeler
    Versteegt, ChristianTeamspeler
    Visser, DaveyTeamspeler
    Walgreen, DaanTeamspeler